Per aspera ad astra
LÉKAŘSKÝ ODBOROVÝ KLUB
SVAZ ČESKÝCH LÉKAŘŮ
na stránkách     na internetu
 
En | Fr | Cz
 
 
Místní organizace - Naše MO (kontakty)

MO LOK-SČL


E-mail MO


Odkaz na WWW stránky MO


VFN Karlovo náměstí

praha.vfn@lok-scl.cz


FN Motol Praha

praha.fnmotol@lok-scl.cz


Vinohrady FN

praha.fnkv@lok-scl.cz


Nemocnice Na Bulovce

praha.bulovka@lok-scl.cz

http://www.lokfnb.cz

Thomayerova nem.

praha.thomayerova@lok-scl.cz

http://www.lokftn.cz

NMSKB Praha

praha.podpetrin@lok-scl.cz


Praha IKEM

praha.ikem@lok-scl.cz


Nemocnice Na Homolce

praha.nnh@lok-scl.cz


Benešov

benesov@lok-scl.cz


Mělník

melnik@lok-scl.cz


Rakovník

rakovnik@lok-scl.cz


Slaný

slany@lok-scl.cz


Příbram

pribram@lok-scl.cz


Hořovice

horovice@lok-scl.cz


Kladno

kladno@lok-scl.cz


Kolín

kolin@lok-scl.cz


České Budějovice

ceskebudejovice@lok-scl.cz


Český Krumlov

ceskykrumlov@lok-scl.cz


Tábor

tabor@lok-scl.cz


Jindřichův Hradec

jindrichuvhradec@lok-scl.cz


Písek

pisek@lok-scl.cz


Prachatice

prachatice@lok-scl.cz


Strakonice

strakonice@lok-scl.cz


FN Plzeň

plzen.fn@lok-scl.cz


Stod

stod@lok-scl.cz


Klatovy

klatovy@lok-scl.cz


Domažlice

domazlice@lok-scl.cz


Karlovy Vary

karlovyvary@lok-scl.cz


Cheb

cheb@lok-scl.cz


Sokolov

sokolov@lok-scl.cz


Ústí nad Labem

ustinl@lok-scl.cz

http://www.lokul.cz

Chomutov

chomutov@lok-scl.cz


Most

most@lok-scl.cz


Kadaň

kadan@lok-scl.cz


Jablonec nad Nisou

jablonecnn@lok-scl.cz


Česká Lípa

ceskalipa@lok-scl.cz


Jilemnice

jilemnice@lok-scl.cz


Liberec

liberec@lok-scl.cz


Liberec ZZS LK

liberec.zzslk@lok-scl.cz

Semily

semily@lok-scl.cz

FN Hradec Králové

hradeckralove.fn@lok-scl.cz


Jičín

jicin@lok-scl.cz


Trutnov

trutnov@lok-scl.cz


Náchod

nachod@lok-scl.cz


Broumov

broumov@lok-scl.cz


Rychnov nad Kněžnou

rychnovnk@lok-scl.cz


Chrudim

chrudim@lok-scl.cz


Svitavy

svitavy@lok-scl.cz


Litomyšl

litomysl@lok-scl.cz


Pardubice

pardubice@lok-scl.cz


Ústí nad Orlicí

ustino@lok-scl.cz



Jihlava

jihlava@lok-scl.cz


Pelhřimov

pelhrimov@lok-scl.cz


Havlíčkův Brod

havlickuvbrod@lok-scl.cz


Nové Město na Moravě

novemestonm@lok-scl.cz


Třebíč

trebic@lok-scl.cz


Brno FN Bohunice

brno.fnbohunice@lok-scl.cz


Brno FN U sv. Anny

brno.svanna@lok-scl.cz


Brno FDN

brno.fdn@lok-scl.cz


Brno Milosrdných bratří

brno.milosrdnychb@lok-scl.cz


Brno MOÚ

brno.mou@lok-scl.cz


Břeclav

breclav@lok-scl.cz


Hodonín

hodonin@lok-scl.cz


Kyjov

kyjov@lok-scl.cz


Vyškov

vyskov@lok-scl.cz


Brno Úrazová nem.

brno.urazova@lok-scl.cz


Brno CKTCH

brno.cktch@lok-scl.cz


Brno Vojenská

brno.vojenska@lok-scl.cz


Ivančice

ivancice@lok-scl.cz


Zlín

zlin@lok-scl.cz


Uherské Hradiště

uherskehradiste@lok-scl.cz


Kroměříž

kromeriz@lok-scl.cz


Valašské Meziříčí

valasskemezirici@lok-scl.cz


FN Olomouc

olomouc.fn@lok-scl.cz


Šternberk

sternberk@lok-scl.cz


Prostějov

prostejov@lok-scl.cz


Přerov

prerov@lok-scl.cz


Krnov

krnov@lok-scl.cz


Šternberk PL

sternberk.pl@lok-scl.cz


Olomouc ZZS

olomouc.zzs@lok-scl.cz


FN Ostrava - Poruba

ostravaporuba.fn@lok-scl.cz


Opava

opava@lok-scl.cz


Třinec

trinec@lok-scl.cz


Karviná - Ráj

karvinaraj@lok-scl.cz


Bruntál

bruntal@lok-scl.cz


Havířov

havirov@lok-scl.cz


Nový Jičín

novyjicin@lok-scl.cz


Ostrava - Vítkovice

ostravavitkovice@lok-scl.cz


Frýdek - Místek

frydekmistek@lok-scl.cz


Ostrava - Fifejdy

ostravafifejdy@lok-scl.cz





 Vytisknout               Domů               Zpět